STAR Κεντρικής Ελλάδας
Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης
Τελευταίες Ειδήσεις

dinami dimiourgiasΑυτοί είναι οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι, καθώς και οι Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) μόνιμων κατοίκων του Συνδυασμού "Δύναμη Δημιουργίας",στο Δήμο Δομοκού.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΟΜΟΚΟΥ
(ΣΥΝ.) (17)

 

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

 

2. ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

4. ΓΚΟΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

5. ΖΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

6. ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

 

 

7. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

8. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

9.ΜΑΤΣΑΔΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

 

10. ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

 
 

11. ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

12. ΠΑΦΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

13. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ-ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

14. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

15. ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

 

16. ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

17. ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

     

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΩΤΙΔΟΣ                    
(ΣΥΝ. ) 12

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΠΑΣΠΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΓΚΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

3. ΓΡΙΒΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

4. ΙΤΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΚΑΝΝΗ

 

5. ΚΑΛΛΙΤΣΗ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

6.ΜΑΜΑΛΟΥΔΗ-ΚΟΜΚΟΥΔΗ ΠΕΤΡΑ (ΠΑΤΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

7. ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

8. ΠΑΛΗΟΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

9. ΡΑΪΟΥ-ΜΕΡΤΕΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

10. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

11. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΛΟΥΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

12. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΞΥΝΙΑΔΟΣ          

ΣΥΝ. (12)

 

1.ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

2.ΑΛΕΞΙΟΥ-ΛΟΥΛΑΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

3.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΓΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

4.ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

5.ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

 

     6.ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

7.ΝΤΕΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

8.ΠΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

9.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

10.ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

11.ΧΑΡΜΠΗ-ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

12.ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

 

ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΜΕ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΑΝΩ ΤΩΝ ΤΡΙΑΚΟΣΙΩΝ (300) ΜΟΝΙΜΩΝ ΚΑΤΟΙΚΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΟΜΟΚΟΥ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1.ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΑΚΡΙΒΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4.ΖΙΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

5.ΚΑΖΝΕΣΗ ΑΓΛΑΪΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6.ΜΑΝΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΥΜΠΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ

4. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5.ΣΑΚΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΜΟΚΟΥ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1. ΑΡΑΠΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

4. ΚΟΘΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΜΑΓΚΟΥΤΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6.ΤΣΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΠΕΡΙΚΛΗ

  

  

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΚΚΑΡΑΣ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΒΑΛΛΙΔΗ-ΖΑΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΖΑΒΡΗ-ΨΑΛΙΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5.ΛΥΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΡΡΑΧΗΣ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1. ΔΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΑΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

5. ΚΑΡΑΝΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6. ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

7. ΜΟΣΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΠΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΤΑΣΙΑΣ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΟΝΤΟΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΟΥ

3. ΠΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

4. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1.ΓΑΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΓΚΑΝΙΔΗ-ΛΟΥΛΑΚΟΥΔΗ ΠΑΓΩΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΚΑΜΗΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4.ΚΑΜΠΟΡΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-ΝΤΑΝΤΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

7.ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8.ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΝΙΑΔΟΣ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

2.ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΦΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΖΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ

3. ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

4. ΚΟΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΜΑ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1. ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

2.ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΛΕΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5. ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΒΑΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΝΤΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ

7. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ ΔΟΜΟΚΟΥ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1.ΖΑΓΑΖΙΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

3.ΛΙΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5.ΤΣΙΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ-ΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΑΥΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

3.ΑΥΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

4.ΚΑΡΑΣΑΝΤΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΟΛΟΒΟΥ-ΖΟΥΓΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΑΡΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

7.ΤΣΟΚΑ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8.ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΦΙΑΔΑΣ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

3. ΝΑΣΕΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΘΩΜΑ

4. ΠΑΛΠΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΨΥΧΑ-ΣΦΗΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΙΑΔΩΝΟΣ

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

 

1.ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2.ΛΙΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4.ΡΑΪΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

5.ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.